Zde můžete zanechat komentář – recenzi. Předem děkujeme za návštěvu a následnou podporu.

Recenze Google

2 Replies to “Návštěvní kniha”

  1. Dobrý den,
    ráda bych se podělila o dojmy z uskutečněné oslavy (červenec 2015), pro kterou jsme si vybrali prostory nabízené obcí Smilovy Hory. Jelikož se nás sešlo skoro šedesát účastníků, nemohli jsme zvolit lépe. Obec nám vyšla ve všem vstříc a celý areál jsme si mohli pronajmout sami pro sebe včetně ubytování a to vše, v dnešní době, za směšný obnos.
    Ocenili jsme čistotu areálu včetně velkokapacitní kuchyně, kterou jsme využili stoprocentně pro přípravu pohoštění přímo na místě. Každý si užil zábavu, která se rozpoutala jak ve společenských prostorách ubytovny, tak v celém areálu: sportoviště, krytý bazén (noční osvětlení), sauna a fitness. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni: vstřícnost a výborná domluva s panem Dvořákem – starostou obce a hlavně paní Královou – místostarostkou, která se starala o naši spokojenost. Za vše chceme touto cestou poděkovat a doufáme, že budeme moci do Smilových Hor co nejdříve znovu zavítat.
    D.Strnadová

  2. Byli jsme zde listopad 2019 na oslavě narozenin a   bylo už celkem mrazivé počasí, tak jsme byli nadmíru spokojeni se všemi prostory jak vnitřními tak venkovním a ubytování v ubytovně bylo bez chybičky velká spokojenost moc děkujeme   L. Proskova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *