Stránka Facebook FeedVisit Us On GooglePlus

Děkujeme za podporu na sociálních sítích sdílením odkazu na webové stránky (http://ubytovna-penzion.cz). Případně vložením zpětného odkazu na vaše webové stránky
Turistická ubytovna

Nenáročná podpora je i opakovaná návštěva webových stránek. Pokud jste byli spokojeni s ubytováním, zanechte, byť jen krátký komentář v návštěvní knize. Děkujeme.

Hledáte levné ubytování v turistické ubytovně a penzionu pro rodiny s dětmi a nevíte kam na dovolenou? Tak to jste našli ideální místo pro ubytování v jižních Čechách. Rekreační středisko se nachází v poklidném místě na okraji tří okresů: Tábor – Pelhřimov – Benešov, které nabízí rybaření v okolí, lyžařské vleky, běžkařské stezky a cyklovýlety po okolí. Rekreační středisko má sportovní areál, který nabízí krytý venkovní bazén, dětský koutek, víceúčelové hřiště atd. Ubytování je vhodné pro školy, příjemnou dovolenou v přírodě, popřípadě pořádání večírků, svateb apod. Penzion i ubytovna má sál s krbem. V penzionu si můžete odpočinout v sauně nebo sportovně využít čas v posilovně a také v tělocvičně. Ubytování mohou využít i řemeslníci díky levnému ubytování v okolí. Turistická ubytovna má vybavenou kuchyň a lze zde vařit pro celý kolektiv – po domluvě můžeme zajistit kuchařku. Více informací najdete v jednotlivých rubrikách na našich stránkách.

www.ubytovna-penzion.cz

Jsme na facebooku